Egzamin asystencki

 


Szanowni Państwo,


Zarząd Oddziału ZKwP Radom na posiedzeniu w dniu 4 listopada 2021 roku podjął uchwałę o przeprowadzeniu egzaminu na Asystentów Kynologicznych Związku Kynologicznego w Polsce w dniach 22-23 stycznia 2022 roku, na podstawie udzielonej zgody przez Prezydium Kolegium Sędziów.

Wszystkie osoby chcące przystąpić do egzaminu powinny wnieść  wymagane regulaminem Sędziów i Asystentów dokumenty wraz z opłatą egzaminacyjną w wysokości 200 zł przesłaną na konto Oddziału ZKwP Radom.

Kopie dokumentów wraz z potwierdzeniem opłaty należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia 2021 roku.

Oryginały dokumentów wraz z dowodem opłaty składki członkowskiej za rok 2022 należy przedstawić do wglądu przed egzaminem celem ich potwierdzenia.
Wszystkim osobom które ukończyły kurs asystencki organizowany przez Oddział ZKwP Radom i złożą wymagane regulaminem dokumenty (z wyłączeniem oryginału zaświadczenia o ukończeniu kursu), wraz z opłatą za egzamin, zostanie przyznany dostęp do materiałów szkoleniowych online.

Osoba do kontaktu: Barbara Pazder 

 


 

Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh Billings

O NAS

Od 32 lat radomski oddział Związku Kynologicznego w Polsce działając prężnie wspiera hodowców i sympatyków psów rasowych w regionie.

Śledź nasz oddział w social mediach

Szybki kontakt

Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Radomiu
Kilińskiego 15/17 26-600 Radom

wtorki i czwartki
17.00 - 20.00
tel.+48 363 16 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.