Przegląd Kwalifikujący Do Hodowli w dniu 28.01.2023

 

KOMUNIKAT
Informujemy, że Radomski Oddział Związku Kynologicznego w Polsce organizuje w dniu 28 Stycznia 2023 PRZEGLĄD KWALIFIKUJĄCY DO HODOWLI - sobota od godz.10,00.
 Przegląd ten ma zastąpić brakujące oceny z wystaw, które są potrzebne do uzyskania uprawnień hodowlanych. Pozostałe wymogi hodowlane określone w Regulaminie Hodowli Psów Rasowych jak np. wiek czy badanie na dysplazję muszą być spełnione.


Przeglądu dokona sędzia międzynarodowy Pani Elżbieta Chwalibóg
Przegląd odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym „U GRUBEGO” ul. Warszawska 98/100, Wielogóra, 26-660 Jedlińsk.
Swoje psy możecie Państwo zgłaszać wysyłając wypełniony specjalny druk zgłoszenia (link pod postem) wraz ze skanem rodowodu i potwierdzeniem opłaty na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając nazwę psa, rasę, swoje imię i nazwisko, a także numer telefonu kontaktowego.Termin przyjmowania zgłoszeń do dnia 26.01.2023 do godziny 14.00


Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.Cena Przeglądu Kwalifikującego do Hodowli - 700.00 zł

Dla psów ras polskich przewidziano połowę opłaty za przegląd. 


Numer konta bankowego znajdziecie Państwo na naszej stronie pod adresem https://zkwp-radom.pl/index.php/kontakt


Uwaga - Nie będzie możliwości wniesienia opłaty na miejscu.O innych szczegółach organizacyjnych będziemy informować na bieżąco zarówno na naszej stronie www i profilu FB.
 
Przypominamy o konieczności opłaty Składki Członkowskiej za rok 2023.

 Psy/suki zarejestrowane w innych Oddziałach ZKwP mogą przystąpić do przeglądu w Oddziale Radom po przedstawieniu pisemnej zgody ze swojego oddziału macierzystego.
poniżej link do druku zgłoszenia
https://zkwp-radom.pl/.../pdf/wniosek_przeglad_hodowlany.pdf
#zkwpradom


 

Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh Billings

O NAS

Od 34 lat radomski oddział Związku Kynologicznego w Polsce działając prężnie wspiera hodowców i sympatyków psów rasowych w regionie.

Śledź nasz oddział w social mediach

Szybki kontakt

Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Radomiu
Kilińskiego 15/17 26-600 Radom

wtorki i czwartki
17.00 - 20.00
tel.+48 363 16 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.