Wakacyjna przerwa urlopowa 2022


Informujemy, że w dniach 12 lipiec 2022 - 28 lipiec 2022 (włącznie) biuro Oddziału będzie nieczynne z powodu przerwy urlopowej. Wszystkim naszym Członkom życzymy udanych, ciepłych i przede wszystkim zdrowych wakacji. Do zobaczenia

 


 

Przegląd Kwalifikujący Do Hodowli w dniu 2.07.2022

 

KOMUNIKATInformujemy, że Radomski Oddział Związku Kynologicznego w Polsce organizuje w dniu 2 LIPCA 2022 PRZEGLĄD KWALIFIKUJĄCY DO HODOWLI (sobota) od godziny 11.00.

Przegląd ten ma zastąpić brakujące oceny z wystaw, które są potrzebne do uzyskania uprawnień hodowlanych. Pozostałe wymogi hodowlane określone w Regulaminie Hodowli Psów Rasowych jak np. wiek czy badanie na dysplazję muszą być spełnione.


Przeglądu dokona sędzia międzynarodowy Pani Elżbieta Chwalibóg

Przegląd odbędzie się w siedzibie Oddziału ul.Kilińskiego 15/17 w Radomiu

Swoje psy możecie Państwo zgłaszać wysyłając wypełniony specjalny druk zgłoszenia (link pod postem) wraz ze skanem rodowodu i potwierdzeniem opłaty na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając nazwę psa, rasę, swoje imię i nazwisko, a także numer telefonu kontaktowego.


Każdy z uczestników otrzyma maila z określoną godziną przeglądu.

Termin przyjmowania zgłoszeń do dnia 28.06.2022 do godziny 15.00


Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.


Cena Przeglądu Kwalifikującego do Hodowli - 580.00 zł

Uwaga - Nie będzie możliwości wniesienia opłaty na miejscu.

O innych szczegółach organizacyjnych będziemy informować na bieżąco zarówno na naszej stronie www i profilu FB.
 

Przypominamy o konieczności opłaty Składki Członkowskiej za rok 2022.

Dla psów ras polskich przewidziano połowę opłaty za przegląd.


Psy/suki zarejestrowane w innych Oddziałach ZKwP mogą przystąpić do przeglądu w Oddziale Radom po przedstawieniu pisemnej zgody ze swojego oddziału macierzystego.
https://zkwp-radom.pl/images/pdf/wniosek_przeglad_hodowlany.pdf
#zkwpradom


 

Pomagamy Ukrainie

 

Z uwagi na ciągle pogarszającą się sytuację na Ukrainie -  Zarząd Oddziału w Radomiu podjął uchwałę o rezygnacji z organizowania tegorocznej Gali Kynologicznej naszego Oddziału. Fundusze, które były przeznaczone na zorganizowanie uroczystości zostaną w całości przekazane do ZG ZKwP a następnie zasilą wybraną organizację humanitarną, niosącą pomoc dla najbardziej potrzebujących. Jesteśmy przekonani, że decyzja ta spotka się z głębokim uznaniem i zrozumieniem wszystkich naszych Członków, którzy już udowodnili swoją empatię, niosąc pomoc nie tylko kynologom ukraińskim, ale wszystkim, którzy znaleźli się w potrzebie.


 

Publikacja "100 lat kynologii w wolnej Polsce"

 
Zarząd Główny ZKwP podjął uchwałę o wydaniu książki „100 lat kynologii w wolnej Polsce
W roku 2022 ukaże się długo oczekiwana, wyczerpująca, pozycja albumowo-książkowa obejmująca historię kynologii w Polsce od czasów średniowiecznych do obecnych. Znajdziecie w niej opis dziejów psa na ziemiach polskich, powstania naszej organizacji oraz bloki tematyczne dedykowane naszym rasom narodowym – polskiemu owczarkowi nizinnemu, polskiemu owczarkowi podhalańskiemu, ogarowi polskiemu, chartowi polskiemu, gończemu polskiemu i polskiemu spanielowi myśliwskiemu.
Księga jest napisana w języku polski i angielskim, ma objętość 400 stron, zawiera 500 ilustracji i rycin.
Zamówienia oraz dystrybucja poprzez Oddziały ZKwP.
Dla członków ZKwP specjalna cena w wysokości 100 zł.
Członkowie Oddziału Radom zainteresowani zakupem publikacji mogą już składać swoje zamówienia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszelkie informacje na temat książki będą publikowane na bieżąco.
 
 

Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh Billings

O NAS

Od 34 lat radomski oddział Związku Kynologicznego w Polsce działając prężnie wspiera hodowców i sympatyków psów rasowych w regionie.

Śledź nasz oddział w social mediach

Szybki kontakt

Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Radomiu
Kilińskiego 15/17 26-600 Radom

wtorki i czwartki
17.00 - 20.00
tel.+48 363 16 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.